Pozadí kategorie

Nezávazná poptávka

Pohodlné řešení koupelny podle Vašich představ a rozpočtu. Bez starostí.
Tato služba je pro Vás nezávazná a zdarma.
Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve. V případě zájmu o shlédnutí produktu či konzultace řešení celé koupelny Vás rádi uvítáme v našem koupelnovém studiu. Abychom se Vám mohli plně věnovat, doporučujeme domluvit si termín schůzky předem.

1

Vyplnění formuláře

Odpovíme Vám co nejdříve.

2

Schůzka

Pomůžeme Vám realizovat koupelnu.

3

Nová koupelna

Užívejte si Vaši novou koupelnu.

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas Správci se zpracováním osobních údajů.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni Zásady osobních údajů a Podmínky služby.

4 kroky k nové koupelně

Koupelnu vnímáme jako prostor určený k relaxu. Snažíme se proto, aby byl samotný proces výběru od začátku až po realizaci co nejpříjemnějším zážitkem. Abychom to mohli zajistit, celý proces jsme zjednodušili na čtyři kroky.

01

Inspirujte se

Přijďte se k nám podívat, inspirovat se, poradit se. Na místě si domluvte schůzku, ať máme na následující společný výběr dostatečné množství času.

02

Schůzka

Najdeme ideální složení koupelny, které nepřesáhne výši Vašeho rozpočtu a přitom splní Vaše potřeby. Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak ušetřit. Nezapomeňte si schůzku objednat předem.

03

Ladění výběru

Rádi Vám přichystáme grafický návrh, ať si můžete prohlédnout reálnou podobu Vaší nové koupelny. Společně doladíme všechny produkty i jednotlivé detaily.

04

Realizace

Dodávku zboží do Vaší koupelny zajistíme s Vaším montážníkem, a to včetně technických podkladů. Nebudete mít starosti s dopravou zboží. K odvedené práci obdržíte od montážníka odpovídající záruku.