Keramika a nábytek

LAUFEN Lua

Přímočarý design v nejčistší formě sahající až k vlastní podstatě se setkává se střídmými geometrickými liniemi. Taková je série LUA, nová všestranná koupelnová kolekce, která si najde své místo jak v domácnostech, tak ve veřejném prostoru. Toanu Nguyenovi, světoznámému designérovi a architektovi, se podařilo vytvořit další komplexní stylovou koupelnu s důležitým společným jmenovatelem: nadčasovostí. Kolekce LUA je ambiciózně navržená tak, aby s novými vodovodními bateriemi, dokonale tvarovanými vanami a rozsáhlou nabídkou nábytku LANI vytvořila to pravé řešení celé koupelny. Doporučujeme shlédnout i ostatní série na webu LAUFEN, která pro vás bude ta pravá.

A pokud nyní nakoupíte koupelnové vybavení, získáte hodnotný keramický dárek v podobě koupelnového doplňku. Více informací o akci se dozvíte zde.

Přijďte si vybrat k nám na prodejnu

Naše prodejny najdete v 12 městech po celé ČR.

Domluvit schůzku

Produkty v sérii

O značce

LAUFEN je tradiční švýcarská značka s více jak 130 letou tradicí. Její osobitost se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní des charakteristický svou přesností a jasností, který jde ruku v ruce se závazkem o ochraně a zachování přírodních zdrojů a výrobě šetrné k životnímu prostředí.