Pozadí kategorie

Keramika a nábytek

Správně zvoleným zařízením koupelny spolu s nábytkem se pokládá základní kámen pro praktičnost a funkčnost budoucí koupelny. Zde na webu je ukázka naší široké nabídky keramiky a koupelnového nábytku. Nabízíme koupelnové vybavení přímo od domácích i zahraničních výrobců – umyvadla, umývátka, WC a bidety, koupelnový nábytek a skříňky.

NÁŠ TIP: Před výběrem zařízení do koupelny doporučujeme zhodnotit si, kdo a jak často bude koupelnu používat, její hlavní funkce – například zda se jedná o koupelnu pro čtyřčlennou rodinu, koupelnu pro hosty, pro děti, koupelnu pro seniory apod.

4 kroky k nové koupelně

Koupelnu vnímáme jako prostor určený k relaxu. Snažíme se proto, aby byl samotný proces výběru od začátku až po realizaci co nejpříjemnějším zážitkem. Abychom to mohli zajistit, celý proces jsme zjednodušili na čtyři kroky.

01

Inspirujte se

Přijďte se k nám podívat, inspirovat se, poradit se. Na místě si domluvte schůzku, ať máme na následující společný výběr dostatečné množství času.

02

Schůzka

Najdeme ideální složení koupelny, které nepřesáhne výši Vašeho rozpočtu a přitom splní Vaše potřeby. Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak ušetřit. Nezapomeňte si schůzku objednat předem.

03

Ladění výběru

Rádi Vám přichystáme grafický návrh, ať si můžete prohlédnout reálnou podobu Vaší nové koupelny. Společně doladíme všechny produkty i jednotlivé detaily.

04

Realizace

Dodávku zboží do Vaší koupelny zajistíme s Vaším montážníkem, a to včetně technických podkladů. Nebudete mít starosti s dopravou zboží. K odvedené práci obdržíte od montážníka odpovídající záruku.