Keramika a nábytek

LAUFEN Val

Mimořádný designový potenciál revolučního materiálu Saphirkeramik výrobce LAUFEN se nejlépe projeví u koupelnové kolekce Val, kterou pro švýcarského specialistu na koupelny navrhl špičkový designér Konstantin Grcic z Mnichova. Díky svým jednoduchým křivkám, extrémně tenkým okrajům a jemně strukturovanému povrchu umyvadla z této kolekce získávají celosvětové ocenění a jedinečné postavení. Produktová řada Val zahrnuje umyvadla, umyvadlové mísy, vany a je kompatibilní s nábytkem z kolekce Space. Doporučujeme shlédnout i ostatní série na webu LAUFEN, která pro vás bude ta pravá.

A pokud nyní nakoupíte koupelnové vybavení, získáte hodnotný keramický dárek v podobě koupelnového doplňku. Více informací o akci se dozvíte zde.

Přijďte si vybrat k nám na prodejnu

Naše prodejny najdete v 12 městech po celé ČR.

Domluvit schůzku

Produkty v sérii

O značce

LAUFEN je tradiční švýcarská značka s více jak 130 letou tradicí. Její osobitost se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní des charakteristický svou přesností a jasností, který jde ruku v ruce se závazkem o ochraně a zachování přírodních zdrojů a výrobě šetrné k životnímu prostředí.