Pozadí kategorie

Splachovací tlačítka k WC Vigour

Ovládací tlačítka jsou dnes doplňkem, který dokáže vyladit vaši koupelnu či samostatné WC. Tlačítka v naší nabídce jsou především klasická dotyková a některá z nich mohou být vybavena systémem dvoustupňového splachování (malá/velká voda) nebo systémem start/stop. V nabídce najdete množství variant materiálu od plastového provedení po elegantní sklo v klasických barvách jako je černá nebo bílá a pokud se nebojíte barev, i vy si přijdete na své.

4 kroky k nové koupelně

Koupelnu vnímáme jako prostor určený k relaxu. Snažíme se proto, aby byl samotný proces výběru od začátku až po realizaci co nejpříjemnějším zážitkem. Abychom to mohli zajistit, celý proces jsme zjednodušili na čtyři kroky.

01

Inspirujte se

Přijďte se k nám podívat, inspirovat se, poradit se. Na místě si domluvte schůzku, ať máme na následující společný výběr dostatečné množství času.

02

Schůzka

Najdeme ideální složení koupelny, které nepřesáhne výši Vašeho rozpočtu a přitom splní Vaše potřeby. Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak ušetřit. Nezapomeňte si schůzku objednat předem.

03

Ladění výběru

Rádi Vám přichystáme grafický návrh, ať si můžete prohlédnout reálnou podobu Vaší nové koupelny. Společně doladíme všechny produkty i jednotlivé detaily.

04

Realizace

Dodávku zboží do Vaší koupelny zajistíme s Vaším montážníkem, a to včetně technických podkladů. Nebudete mít starosti s dopravou zboží. K odvedené práci obdržíte od montážníka odpovídající záruku.